همه چیز در چارت نهفته است
اشتراک گذاری تحلیل های معامله گران حرفه ای

amir
صعودی

صعود یا نزول در نماد خودرو

خودرو   کندل امروز خودرو به نظر کندل مهمی براش هستش اگر امروز معاملات جوری باشه که خط سبز EMA به سمت بالا بمونه میشه امیدوار بود که رالی صعودی شروع میشه که البته RSI هم داره شروعشو تایید میکنه.کسانی که سهام دار هستند به نظرم امروز تماشاگر این نماد باشند و فروش نکنن این نماد رو الا به جز رسیدن به حد ضرر.
2 بازدید
3
2
کندل امروز خودرو به نظر کندل مهمی براش هستش اگر امروز معاملات جوری باشه که خط سبز EMA به سمت بالا بمونه میشه امیدوار بود که رالی صعودی شروع میشه که البته RSI هم داره شروعشو تایید میکنه.کسانی که سهام دار هستند به نظرم امروز تماشاگر این نماد باشند و فروش نکنن این نماد رو الا به جز رسیدن به حد ضرر.
afshin13
با سلام و احترام اینجانب افشین فتحی مرام از مطالب خوبی که برای همگان قرار دادید تشکر میکنم با اجازه شما قسمتی از مطالب شما را جهت مجموعه کتابهایی که تحت عنوان پکیج جامع آموزش بورس برای معرفی و یادگیری خرید و فروش سهام در بورس و کسب درآمد از این طریق برای عموم تدارک دیده ام، استفاده کردم. اگر این کتاب ها را که از سطح اینترنت ، با تجربه خودم ، ترجمه و غیره جمع آوری کرده ام استقبال کنند مرتب مطالب جدید به آن اضافه خواهم کرد و این کتب را به روز رسانی میکنم تا شاهد بازاری پر رونق و رفتار حرفه ای تری در بازار سرمایه باشیم. لینک کوتاه شده fathiweb.ir/b لینک اصلی: https://fathiweb.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b3%d8%b1%d9%85%d8%a7%db%8c%d9%87-%da%af%d8%b0%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%b3/ ممنون میشم اگر تایید بفرمایید
پاسخ