شرایط استفاده و مقررات

از فعالیت مثبت شما در www.chartsaz.com (و تمامی لینک های موجود در آن) و تمامی سرویس های موجود در چارت ساز سپاسگزاریم. در این جا به شرح قوانین و مقررات و همچنین شرایط استفاده از آن را شرح می دهیم.

 1. قوانین و مقررات
  کلیه فعالیت ها در این سایت در چارچوب قانون و مقررات کشور عزیزمان ایران می باشد و همچنین تابعیت کامل از قوانین سازمان بورس و اوراق بهادار را اعلام می نماییم .
 2. شرایط تغییر در قوانین
  با توجه به شرایط و قوانین ،چارت ساز این حق را برای خود قائل می داند که هر لحظه با توجه به قوانین داخلی و یا دستور مقامات ذی صلاح نسبت به تغییر شرایط و قوانین استفاده از سایت بدون اطلاع رسانی کاربران اقدام کند.
 3. مالکیت معنوی و حقوقی امکانات چارت ساز
  مالکیت معنوی و مادی این پروژه انحصارا در اختیار مالک سایت می باشد
  این سایت نتیجه مهندسی معکوس سایت تریدینگ ویو می باشد و پروژه با استفاده از دانش بومی ایجاد شده و در تلاش هستیم تمامی امکانات سایت مرجع عنوان شده را با توجه به تحریم های شدید کشورمان در بازار بورس ایران در اختیار تمامی کاربران قرار بدهیم.
  تمامی دیتاهای چارت ونماد ها از طریق سازمان فناوری بورس دریافت می شود و صحت و درستی آن بر مبنای عملکرد این سازمان بوده و چارت ساز هیچ تعهدی نسبت به اشتباه در اطلاعات را به عهده نمی گیرد

  کاربران برای استفاده تجاری از سرویس ها و امکانات سایت هیچ گونه حقی نخواهند داشت.همچنین با کاربرانی که قصد خزش به صورت برنامه نویسی در اطلاعات سایت و دیتای موجود را داشته باشند برخورد لازم خواهد شد.
 4. کاربران ثبت نام شده
  کاربران برای انتشار و یا ذخیره اطلاعات چارت و تحلیل های تکنیکال باید در سایت ثبت نام نمایند.
  برای دیدن اطلاعات نمادها در طول روز باید حتما ثبت نام نمایید
  هر گونه توهین و یا استفاده غیراخلاقی در سایت رهگیری و نسبت به کاربر متخلف باتوجه به قوانین برخورد خواهد شد.
  اطلاعات ذخیره شده کاربر در سایت کاملا محرمانه بوده و سایت چارت ساز تعهد می نماید اصول محرمانگی اطلاعات را رعایت نماید.
 5. میزان اختلال در سرویس
  در شبانه روز یک بار سایت برای آپدیت اطلاعات امکان دریافت خطا برای کاربران را دارد از این مورد پوزش می خواهیم .البته این آپدیت به طریقی انجام می شود که در عملکرد سایت کمترین تاثیر منفی را داشته و کاربران به هیچ وجه احساس اختلال در سرویس ها را نداشته باشند.
خانه چارت تکنیکال دیده بان پشتیبانی بازار جهانی (آزمایشی)پشتیبانی
Profile Profile Settings Account and Billing Get Help Ideas Published Followers Following Private Messages Chat Sign Out